فروش اعتباری PLASTMAK

فروش اعتباری ویژه خط تکسر PLASTMAK با شش دستگاه

با پیش پرداخت 250 میلیون ریال صاحب خط تکسر شوید

ایده آل برای کارآفرینی و سرمایه گذاری در حوزه در و پنجره دو جدارهUPVC

با ما تماس بگیرید

02122685281-4

فروش ویژه خط اقتصادی تک سر KABAN با پنج دستگاه

قیمت بر اساس لیست قیمت شرکت 20,250 یورو

قیمت فروش ویژه 14,500 یورو

خط تکسر اقتصادی، ایده آل برای سرمایه گذاری در حوزه در و پنجره دو جدارهUPVC 

با ما تماس بگیرید

02122685281-4

ما به عنوان مشاور امین شما بهترین های ماشین آلات تولید در و پنجره دو جداره یو پی وی سی ( UPVC ) و آلومینیوم را در سه گروه مختلف و متناسب با سرماه گذاری شما در صنعت تولید در و پنجره دوجداره یو پی وی سی ( UPVC ) و آلومینیوم انتخاب نموده ایم و با بهترین قیمت به شما ارائه مینماییم. جهت تولید در و پنجره دوجداره از ابتدا تا انتها در خدمت شما هستیم و از همکاری با شما خرسند خواهیم بود. ما بهترین های خط تولید در و پنجره دوجداره را به شما پیشنهاد می کنیم و شما را در جهت خرید با حداقل قیمت ممکن یاری می نماییم.

راهنمای خرید ماشین آلات و راه اندازی کارگاه تولید در و پنجره دو جداره یو پی وی سی

 

ما به عنوان نماینده رسمی کابان در تمامی مراحل تولید به شما خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش ماشین آلات را ارائه می کنیم و پروفیل با کیفیت بالا و گارانتی 1 ساله به شما ارائه می نماییم و از همه مهم تر شما را در تولید و فروش محصولی با کیفیت و مطمئن یاری می نماییم.

کابان ماشین به عنوان تولید کننده بهترین ماشین آلات تولید در و پنجره دو جداره با تولید ماشین آلات متنوع و با کیفیتی بی نظیر دارای انواع ماشین آلات تک کله , دو کله و چهار کله و CNC جهت تولید در و پنجره دو جداره یو پی وی سی ( UPVC ) و آلومینیوم می باشد. کیفیت بی نظیر کابان و تنوع و قیمت متناسب آن این گزینه را به عنوان گزینه برتر پیشنهادی ما جهت شما که دارای سرمایه متناسب جهت سرمایه گذاری در صنعت در و پنجره دوجداره می باشید نموده است.

جهت مشاهده تصاویر و مشخصات ماشین آلات کابان بر روی لوگوی KABAN کلیک نمایید.

 

 

فروش ویژه از هم اکنون تا میلاد حضرت محمد (ص)

خط تک سر با شش دستگاه 13000 یورو تحویل تهران!

با ما تماس بگیرید

02122685281-4

 ماشین آلات خط تولید تک سر در و پنجره دو جداره NIKMAK تلاقی کیفیت و قیمت می باشد. ما به عنوان نماینده رسمی و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش نیک ماک بهترین دستگاه تولید در و پنجره متناسب با سرمایه را به شما پیشنهاد می نماییم. ما ماشین آلات Nikmak را با اطمینان از کیفیت محصولات ارائه شده  به مدت 1 سال گارانتی می نماییم.

ما با اطمینان از کیفیت این محصول پیشنهادی به شما همواره به عنوان عرضه کننده خدمات پس از فروش در کنار شما خواهیم بود.

ماشین آلات + پروفیل و یراق آلات + دانش فنی تولید همه را در نزد ما خواهید یافت.

(What do You Want More?!)

 جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد NIKMAK اینجا کلیک کنید.

plastmaklogo

 اگر با سرمایه کم قصد سرمایه گذاری در تولید در و پنجره دوجداره یو پی وی سی و آلومینیوم دارید بهترین انتخاب ماشین آلات PLASTMAK می باشند. این ماشین آلات در قیاس با ماشین الات هم قیمت خود، بهترین کیفیت را ارائه می دهند.

 

ما با اطمینان از کیفیت این محصول پیشنهادی به شما همواره به عنوان عرضه کننده خدمات پس از فروش در کنار شما خواهیم بود.

 

 جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد  PLASTMAK اینجا کلیک کنید.


اگر می خواهید پنجره های قوس دار و خم دار تولید نمایید ما انواع ماشین آلات خم پروفیل PVC را برای شما فراهم آورده ایم. برای ورود به صفحه ماشین آلات خم پروفیل بر روی تصویر روبرو کلیک نمایید.