گروه شرکت های آلفا دارای سابقه طولانی در راه اندازی کارگاه های تولید پنجره دوجداره یو پی وی سی و آلومینیوم میباشد. این گروه متشکل از شرکت آلفاپنجره ایرانیان , پنجره آفتاب پارس و آلفاصنعت تابان می باشد.

پنجره آفتاب پارس با سابقه طولانی و تجربه راه اندازی بیش از 200 کارگاه بزرگ و کوچک تولیدی در و پنجره دوجداره UPVC و آلومینیوم و شیشه دوجداره به عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش ماشین آلات در و پنجره یو پی وی سی (UPVC) و آلومینیوم کابان (KABAN) و نیک ماک در ایران فعالیت می کند. مشاوره و انتخاب ماشین آلات، نصب و راه اندازی و آموزش از جمله خدمات ما به مشتریان گرامی می باشد.

 آلفاپنجره ایرانیان تامین کننده پروفیل Upvc برای کارگاهای تولیدی در و پنجره دوجداره UPVC میباشد.

 آلفاصنعت تابان تامین کننده انواع یراق آلات در و پنجره میباشد.

اینک این گروه با تاسیس واحد تولیدی شیشه دوجداره , علاوه بر پشتیبانی از واحد های تولیدی راه اندازی شده توسط خود, آمادگی ارائه انواع شیشه های دو وچند جداره به مشتریان گرامی و واحد های تولیدی پنجره های دوجداره Upvc , آلومینیوم و چوبی را دارا میباشد.

 گروه آلفا علاوه بر خدمات فوق تامین کننده در و پنجره های دوجداره تمام چوب طبیعی با استاندارد و کیفیت بالا میباشد. پنجره های دوجداره چوب ما زینت بخش بسیاری از ویلا ها و بنا های لوکس و معروف از جمله رستوران پای برج میلاد میباشد.